Wesołych świąt

8
Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Państwu spokoju, nadziei i wielu chwil pełnych życzliwości.
Niech ten wyjątkowy czas przyniesie wytchnienie, radość ze spotkań z bliskimi oraz energię na nadchodzącą wiosnę.
Niech Wielkanoc będzie także okazją do dostrzegania dobra wokół nas — również tego, które możemy wspólnie zostawić tu, lokalnie, w Bielsku-Białej.
Radosnych, pogodnych Świąt Wielkanocnych
życzy zespół kampanii
„Zostaw 1,5% podatku w Bielsku-Białej”

Przewijanie do góry