1,5% podatku w Bielsku-Białej

W tym roku zagościliśmy z naszą kampanią „Zostaw 1,5% podatku w Bielsku-Białej” także w pociągach Kolei Śląskich na trasie Katowice–Zwardoń.  Bielsko-Biała jest ważnym punktem na tej trasie, dlatego właśnie tam przypominamy podróżnym, że swoje 1,5% podatku mogą zostawić lokalnie — w mieście, z którym są związani na co dzień, a może tylko przez nie przejeżdżają. Chwalimy się też filmikiem, który podróżni mogli zobaczyć. 
Zachęcamy do tego, by 1,5% nie „przejeżdżało” dalej jak pociąg, ale realnie wspierało organizacje działające tutaj, na miejscu.W Bielsku-Białej działają organizacje, które na co dzień wspierają mieszkańców, kulturę, edukację, sport, ekologię, osoby w kryzysie, dzieci, seniorów i wiele innych ważnych lokalnych spraw. To prosty wybór, który nic Cię nie kosztuje — a może wiele znaczyć.

Przewijanie do góry